Buitenschilderwerk

Geschreven door Fam. Vos , uit Midwolda

Wij hebben via Dreijer een Glansgarant onderhoudscontract afgesloten voor 10 jaar. Dit houdt in dat er in deze 10 jaar ons huis 2x volledig wordt geschilderd (jaar 1 en 6), 2 onderhoudsbeurten in de tussenliggende jaren plaats vinden (jaar 4 en 9) en 6 keer is er een inspectiebeurt (overige jaren). De schilders die bij ons zijn geweest hebben zeer net werk geleverd, duidelijk verteld wat ze gingen doen en wat de eventuele meerkosten waren. Ons huis zit nu weer strak in de verf.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Recensies.

Dreijer is de vakschilder uit Beerta voor uw bedrijfspand - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Dreijer is de vakschilder uit Beerta voor uw bedrijfspand

Als ondernemer weet u hoe belangrijk de uitstraling van uw bedrijfspand is. Het is het visitekaartje van uw bedrijf en geeft uw klanten of bezoekers meteen een eerste indruk van uw bedrijf. Of u nu... lees verder »

Schildersbedrijf Dreijer Beerta, waar vakmanschap nog echt telt - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Schildersbedrijf Dreijer Beerta, waar vakmanschap nog echt telt

In een tijd waarin alles steeds sneller moet, blijven wij bij Schildersbedrijf Dreijer trouw aan onze kernwaarden: kwaliteit, vakmanschap en klanttevredenheid. Al jaren staan we bekend als hét... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.