Keukenkastdeurtjes weer als nieuw

Keukenkastdeurtjes weer als nieuw Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Van een oude keuken was het verf op de deurtjes niet de mooiste meer. Het bruin aan de randen gaf tevens een verouderde uitstraling.
Daarom hebben wij de deurtjes meegenomen naar onze spuiterij in Beerta. Daarna hebben wij ze weer netjes afgeleverd en zo is de keuken van deze familie weer als nieuw!

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Projecten.

Winterschilderwerk: de slimme en duurzame investering - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Winterschilderwerk: de slimme en duurzame investering

De meeste mensen denken bij schilderwerk direct aan het voorjaar of de zomer. Toch is de winter hét ideale seizoen om uw binnenschilderwerk te laten uitvoeren. Terwijl het buiten koud en donker is,... lees verder »

Hoe vaak moet je buitenschilderwerk laten bijwerken in gemeente Oldambt? - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Hoe vaak moet je buitenschilderwerk laten bijwerken in gemeente Oldambt?

Buitenschilderwerk is niet alleen mooi, maar beschermt uw woning ook tegen regen, wind, zon en vorst. Maar hoe vaak is onderhoud nodig? Dat hangt af van de verfsoort, het houtwerk én vooral van de... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.