Nieuwe deur met deurkozijn gemaakt en geplaatst

Nieuwe deur met deurkozijn gemaakt en geplaatst Schildersbedrijf Dreijer Beerta

In Westerlee zijn onze vakmensen ter plaatse gegaan voor het maken en schilderen van een nieuwe buitendeur. Ook het kozijn is van onze handen.

Tevens is alles weer netjes ingevoegd, en werden de houten deur en het deurkozijn door onze schilders afgeschilderd met Sigma Allure gloss.

Goede afsluiting van uw woning zorgt voor betere isolatie
Het is belangrijk dat buitendeuren en -ramen goed sluiten op het kozijn. Dit voorkomt tocht, maar ook warmteverlies en onnodige stookkosten. In de zomer heeft u als bewoner tevens baat bij een goed geïsoleerd huis. Wij van Schildersbedrijf Dreijer schilderen met liefde uw ramen, deuren en kozijnen. Wanneer tijdens onze werkzaamheden blijkt dat bepaalde houten onderdelen zijn aangetast door houtrot, of niet goed aansluiten, dan zullen wij in overleg met u een oplossing bieden. Zoals in dit geval een strakke, nieuwe deur en kozijn. Bel voor een vrijblijvende offerte of maak direct een afspraak via info@schildersbedrijfdreijer.nl.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Projecten.

Samen sterk in schilderwerk: vakmanschap uit Beerta - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Samen sterk in schilderwerk: vakmanschap uit Beerta

In het schildersvak draait het om meer dan alleen verf en techniek. Uiteindelijk zijn het de mensen die het verschil maken. Goede samenwerking binnen een team zie je terug in het eindresultaat - en... lees verder »

Een frisse start voor uw woning in Beerta en omgeving - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Een frisse start voor uw woning in Beerta en omgeving

De dagen worden langer, de zon laat zich weer vaker zien en de natuur komt tot leven. Het voorjaar is begonnen - hét moment om niet alleen van Pasen te genieten, maar ook om uw woning weer in... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.